Το Κοπή Τη Πίτα- Οι Κερδισμένοι στην Πίτα

Το Κοπή Τη Πίτα 2019

Το Μικρό Πολυτεχνείο πραγματοποιεί την ετήσια εκδήλωση κοπής της πίτας για το 2019 στη Φαβέλα, Κεραμεικού και Αρτεμισίου (παράλληλος της Ιεράς Οδού στο νούμερο 26, όπισθεν ASIAN TASTE) Κεραμεικός και ώρα 19:00.

Θα κληρωθούν 19 σεμινάρια σε 19 μέλη & σε φίλους τους παρόντες.

Αναλυτικότερα:

Το 2019 είναι μια χρονιά που θέλει όλα να γίνονται στην ώρα τους. Έτσι το ΜΠ αποφασίζει να κόψει την πίτα του στις 13/1 Κυριακή και ώρα 19:00 στην αγαπημένη Φαβέλα του Κεραμεικού.

Θα κληρωθούν 19 σεμινάρια σε παρόντα μέλη και φίλους τους εκ των οποίων τα 13 θα είναι θέσεις σε σεμινάρια γραπτού λόγου αφού η ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΓΡΑΦΗ φέτος έχει την τιμητική της στο ΜΠ.

Επίσης όπως κάθε χρόνο θα δοθούν τα 9 ΜΠόσκαρς σε δασκάλους του ΜΠ – αυτό είναι ένα Happening με πολύ πλάκα!!!

Ακολουθεί μετά τις 9μμ μουσικό Happening – έκπληξη! Το ΜΠ θα προσφέρει κρασί με εδέσματα αλμυρά και γλυκά στο διάστημα 7-9μμ ενώ μετά τα ποτά θα στοιχίζουν χαμηλά όπως πάντα στην Φαβέλα.

Ενημερωθείτε έγκαιρα από την γραμματεία για όσα πρέπει να γνωρίζετε ως μέλη για να είστε όλοι παρόντες και να υποδεχτούμε όπως μόνο εμείς ξέρουμε το Δυναμικό 2019 παρέα!!!

ΟΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΠΙΤΑ ΜΠ ΣΤΙΣ 13/01/2019 ΣΤΗ ΦΑΒΕΛΑ

18 ΦΛΟΥΡΙΑ (ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ)

1. Αναστασία Καβούκα (StoryTelling & Writing Team)

2. Ανδρέας Κοκόρης (Βιωματική Γραφή)

3. Κατερίνα Καρχιμάκη (Δημιουργική Γραφή)

4. Γιάννης Νικολάκης (Μικρή Λογοτεχνική Φόρμα και Αφήγημα Μπονζάι)

5. Λένα Ταχμαζίδου (BookClub)

6. Τάνια Ρίτσου (BookClub)

7. Δημήτρης Δεριζιώτης (Τέχνη & Τεχνική του Στίχου)

8. Γεωργία Παπαηλίου (Ορθοφωνία & Αγωγή του Προφορικού Λόγου)

9. Κωνσταντίνα Παπαλουκά (Υποκριτική Τέχνη με στόχο την Παράσταση)

10. Δημήτρης Κακλαμάνης (Φωτισμοί Θεάτρου)

11. Μαριάννα Καβρέρα (Εργαστήριο Montage)

12. Παναγιώτα Χουντάλα (Σεμινάριο Ιστορίας & Αισθητικής Κινηματογράφου)

13. Γιώτα Λάμπρου (Σεμινάριο Φωτογραφίας Αρχαρίων)

14. Σάββας Μαντέλης (Ελεύθερο Σχέδιο)

15. Διονύσιος Παναγιωτόπουλος (Εικαστικό Σεμινάριο Mixarteck)

16. Ειρήνη Κουληλή (Personal Styling)

17. Σταυρούλα Μπάγια (Fashion Design)

  18. Δεν Βρέθηκε

 

3 ΤΥΧΕΡΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ

  1. Ευαγγελία Κουρουπάκη (ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ & 6ΗΜΕΡΗ ΔΙΑΜΟΝΗ ΠΛΗΡΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΣΤΗ ΣΥΡΟ)
  2. Αλέκος Κυργέτσος (ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ (ΜΑΡΤΙΟΣ 2019) ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
  3. Σταυρούλα Μπάγια (ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΟΥ ΑΓ. ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ (ΙΟΥΝΙΟΣ 2019) ΣΕ ΣΙΦΝΟ ή ΣΕΡΙΦΟ)

ΤΟ ΦΛΟΥΡΙ ΣΤΗΝ ΠΙΤΑ ΤΩΝ ΕΙΣΗΓΗΤΩΝ ΚΕΡΔΙΣΕ Η ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΑΜΠΡΙΔΗ (ΣΤΙΧΟΥΡΓΙΚΗ)

TO MΠ OSKAR ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΔΟΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΒΟΓΛΗ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: 2103252998 & 2103243306 (ώρες 15:00 – 21:00 καθημερινά)